Bierzmowanie dorosłych - Parafia Ramułtowice

Bierzmowanie dorosłych

Sakramenty > Bierzmowanie

BIERZMOWANIE dla DOROSŁYCH w Archidiecezji Wrocławskiej.

Centralny Ośrodek Przygotowania Osób Dorosłych do Sakramentu Bierzmowania w naszej Archidiecezji rozpoczął zapisy na kolejną - wiosenną - edycję kursu. Chętni mogą zapisywać się przez formularz:  https://forms.gle/hUy38zBauFzRzFJy5
Edycja XXIII - wiosna 2024 rozpoczęcie kursu: 12 marca 2024 r. zakończenie kursu: 4 czerwca 2024 r. - sakrament bierzmowania. Kurs obejmuje 12 spotkań. Wszystkie spotkania odbywają się we wtorki w godz. 18:00 - 20:00.  Jedno spotkanie odbywa się w sobotę w godz. 9:00 - 15:00. Udział we wszystkich spotkaniach jest obowiązkowy. Po zakończeniu kursu odbędzie się przyjęcie sakramentu bierzmowania przez uczestników. Miejsce spotkań: Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej, ul. Katedralna 4, 50-328 Wrocław.
Na pierwsze spotkanie należy dostarczyć dokumenty: 1. Akt chrztu świętego. 2. skierowanie na kurs od księdza Proboszcza z parafii zamieszkania. 3. opłatę w wysokości 200 zł (udział w kosztach organizacji kursu, materiały). W trakcie trwania kursu należy dostarczyć zaświadczenie świadka bierzmowania.